28,15,0,50,1
25,600,60,1,3000,1000,150,2000
90,300,1,50,12,25,50,1,70,12,1,50,1,1,1,2000
0,0,1,0,0,30,10,5,0,0,0,10,0,1
De mooiste vereniging van Nederland
De mooiste vereniging van Nederland
Kangoeroe Klub ook in de veld
Kangoeroe Klub ook in de veld
 

Wit-Blauw/GreenOrganics contracteert Korfbal League trainer Pascal Zegwaard

Nieuws
News
Datum: woensdag 1 April 2020

PascalZegwaardKampen –Zegwaard wordt de nieuwe hoofdtrainer van Wit-Blauw/GreenOrganics.
De 42-jarige oefenmeester komt over van korfbal league vereniging Dos`46 en wordt de opvolger van Houtman.

Pascal is geboren in Assen en woont tegenwoordig in IJsselmuiden. Begon als korfballer en zijn trainerscarrière bij VDW-OLS. Later was hij onder meer succesvol hoofdtrainer bij ROG 1, AVO A1 & 1 en afgelopen jaren bij Dos`46 1.

Zegwaard: “Mijn motto is: Together Everybody Achieves More
Deze uitspraak wil ik met alle plezier in de praktijk brengen in mijn eigen woonplaats. Om straks met spelers, staf en alle betrokkenen bij de vereniging samen te werken en er een onvergetelijk jubileumjaar van te maken. Voor nu gelden belangrijkere zaken; stay safe en blijf gezond en hopelijk, hopelijk zien we elkaar heel snel bij de mooiste club van Nederland”

Van den Burg (Bestuurslid korfbalzaken): “Mede namens het technische hart van Wit-Blauw/GreenOrganics wil ik graag mijn volle tevredenheid uitspreken over de aanstelling van Pascal. Wij zijn ervan overtuigd dat Pascal bij onze selectie past, waar hij weer nieuwe inzichten en zijn KL ervaring kan toevoegen aan onze vereniging. De goede gesprekken die we in de afgelopen periode hebben gevoerd, heeft dat gevoel steeds meer versterkt. Deze gesprekken waren ook nog eens extra uniek voor beide, door gebruik te maken van Skype in verband met de maatregelen voor het corona virus. Met Zegwaard hebben we niet alleen een ervaren trainer gevonden, maar ook een persoonlijkheid die naadloos past bij onze vereniging. Eerder werd al bekend dat Jan Westland het talentvolle tweede zal gaan trainen.”

 

 

Alle datums


  • woensdag 1 April 2020

Powered by iCagenda