Najaar wedstrijdschema en indeling.

Bij deze de volledige wedstrijdschema , inclusief de scheidsrechtersindeling.

 

Competitieschema
Datum Dag Wedstrijd Starttijd Scheidsrechter
8-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 4 – DOS Kampen/Veltman 4 14:00 Wissel WB4
8-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics A1 – Unitas/Perspectief A3 12:30 Jeroen Agterhuis
8-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics B1 – Hellas ’63 B1 11:00 Maarten van Erp
8-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics C1 – Emmeloord C2 10:00 Alinda Wessels
8-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics D1 – Hellas ’63 D1 10:00 Luuk Mans
8-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E4 – Dindoa E3 09:00 Marije Verbeek
8-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E3 – DOS Kampen/Veltman E3 09:00 Tamira Vaandering
8-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics F1 – Hellas ’63 F1 09:00 Jessie Kanis
Datum Dag Wedstrijd Starttijd Scheidsrechter
15-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 1 – AVO 1 15:30 Neutraal
15-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 2 – Mid-Fryslan 4 14:00 Neutraal
15-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 3 – DOS-WK 2 12:30 Neutraal
15-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics B2 – ASVD B2 11:00 Gert de Vries
15-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics C2 – DOS Kampen/Veltman C2 11:00 Leon den Boer
15-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E1 – Rood-Wit E1 10:00 Niels ten Hove
15-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E2 – ASVD E1 10:00 Nout Juffer
15-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E5 – Sparta (Zw) E6 10:00 Niek van Beek
15-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics F2 – Elburg F1 10:00 Iris Dokter
Datum Dag Wedstrijd Starttijd Scheidsrechter
22-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 4 – Sparta (Zw) 4 13:00 Wisselspeler WB4
22-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics A1 – Dindoa A3 11:30 Jeroen Agterhuis
22-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics B2 – Dindoa B3 10:00 Luuk Mans
22-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics C2 – Sparta (Zw) C2 10:00 Bas Schinkel
22-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E4 – Sparta (Zw) E2 09:00 Thirza Scholten
22-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E3 – Elburg E2 09:00 Lynn Hendriks
22-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E5 – Rood-Wit E3 09:00 Anna v/d Weerd
22-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics F2 – Sparta (Zw) F2 09:00 Simone van Dorp
Datum Dag Wedstrijd Starttijd Scheidsrechter
29-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics B1 – Sparta (Zw) B2 12:00 Jelle Visscher
29-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics C1 – Exakwa C4 11:00 Maarten van Erp
29-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics D1 – Rood-Wit D2 10:00 Nout Juffer
29-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E1 – Sparta (Zw) E1 09:00 Niek van Beek
29-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E2 – Exakwa E1 09:00 Gert-Jan Last
29-9-2018 za Wit-Blauw/Green Organics F1 – Rood-Wit F1 09:00 Annebeth Buijert
Datum Dag Wedstrijd Starttijd Scheidsrechter
6-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 1 – Heerenveen 1 15:30 Neutraal
6-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 2 – De Walden 3 14:00 Neutraal
6-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 3 – KVZ 2 12:30 Neutraal
6-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics B2 – Rood-Wit B3 11:15 Kirsten Mulder
6-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics C2 – Rood-Wit C2 10:15 Natanja de Roode
6-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E1 – DOS Kampen/Veltman E1 09:00 Michelle de Vries
6-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E2 – Elburg E3 09:00 Laura Faken
6-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E5 – Oranje Zwart E2 09:00 Maud Bottenberg
6-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics F2 – Exakwa F1 09:00 Nieset Groen
Datum Dag Wedstrijd Starttijd Scheidsrechter
13-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 4 – Exakwa 3 14:00 Jacco Avis
13-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics A1 – Elburg A2 12:30 Fong Thach
13-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics B1 – DOS Kampen/Veltman B2 11:00 Vladimir Slot
13-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics C1 – ASVD C2 10:00 Christa van Halm
13-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics D1 – Exakwa D1 10:00 Gert de Vries
13-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E4 – DOS Kampen/Veltman E2 09:00 Sandra Sanharib
13-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics E3 – ASVD E2 09:00 Jeffrey v/d Berg
13-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics F1 – Oranje Zwart F1 09:00 Brian v/d Waal
Datum Dag Wedstrijd Starttijd Scheidsrechter
20-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 1 – DOS Kampen/Veltman 1 15:30 Neutraal
20-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 2 – ROG 3 14:00 Neutraal
20-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 3 – Wageningen 4 12:30 Neutraal
Datum Dag Wedstrijd Starttijd Scheidsrechter
27-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 1 – ASVD 1 15:30 Neutraal
27-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 2 – De Parabool 3 14:00 Neutraal
27-10-2018 za Wit-Blauw/Green Organics 3 – Amicitia 3 12:30 Neutraal